
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Supply Voltage | 1.7 V |
| Number of Channels | 2 |
| Number of Bits | 32 |
| Supply Type | Analog, Digital |
| Sampling Rate | 768 ksps |
| Resolution | 4 B |
| Interface Type(Data Interface) | DSD, I²S |
| Analog Supply Voltage | 1.7 V to 5.5 V |
Stock: 29
Distributors
pcbx
Unit Price$4.49813
Ext.Price$4.49813
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.49813 | $4.49813 |
| 10 | $3.84900 | $38.49000 |
| 25 | $3.46292 | $86.57300 |
